Serwis internetowy to wizytówka Twojej firmy, powinna prezentować ofertę, przyciągać uwagę, zapadać w pamięci i NAJWAŻNIEJSZE umożliwić realny kontakt.
Obecne badania marketingowe wskazują, że większość klientów dokonują zakupów produktów bądź usług sugerując się tym co znajdzie w Internecie.
Serwis CMS to rozwiązanie umożliwiające samodzielną edycję i tworzenie nowych treści w prosty i intuicyjny sposób, przypominający do edycję dokumentów w Microsoft Word.

17 powodów dla których warto zamówić u nas serwis CMS

1. Atrakcyjna szata graficzna, dostosowana do Twojego logo

template_06 Strona może być oparta o istniejący już szablon graficzny lub zaprojektujemy taki szablon specjalnie dla Ciebie.

 

2. Intuicyjne menu

mecyje_submenus

Wspólnie z Tobą stworzymy menu dla Twojego serwisu, czy to będzie górne menu poziome, czy lewe pionowe zadbamy o to, żeby było dobrze widoczne i proste w obsłudze.
lapinoo_submenu

3. Integracją z Facebook, Google+, Pinterest oraz Twitter

Serwisy społecznościowe to ważny kanał komunikacyjny warto o nim pamiętać, dodamy do Twojej strony te elementy.

fb_button1
social_buttons2
social_buttons1
social_buttons3
fb_bar

4. Animowany baner na stronie głównej (slideshow)

Animacje mogą zwiększyć atrakcyjność strony, mogą być także dodatkową reklamą.

slide3
slide1
slide2

5. Animowane tło

bg1
bg2

6. Galeria zdjęć

Galeria to dobre miejsce do prezentacji Certyfikatów, Nagród, Konferencji, a w niektórych przypadkach także dzieł.

galeria2

galeria3

galeria1

galeria4

7. Czytelny formularz kontaktowym

Umieszczenie formularza kontaktowego to trzy główne korzyści:

  • daje możliwość skontaktowania się z nami
  • chroni nas przed SPAMem
  • pozwalając nam na skupienie się na zadaniach, które wykonujemy w danej chwili, zmniejszając ilość telefonów z pytaniami
contact-formcontact-form2

8. Mapka Google

W czytelny sposób pokazuje adres biura, umożliwia przybliżanie i oddalanie, jest także opcja pokazania trasy dojazdu. google_maps

9. Ikona serwisu

Osobim dbającym dobry wizerunek firmy proponujemy przygotowanie ikony wyróżniającej ich stronę WWW. Ikona, to poza oczywistą korzyścią estetyczną, ma także aspekt jak najbardziej praktyczny, pozwala szybko odnaleźć naszą stronę w historii przeglądanych stron.

favicon
favicon-history

11. Prosta i intuicyjna edycja treści

Serwisy przygotowywane przez nas wymagają podstawowej znajomości obsługi komputera, niewielkiej odwagi do samodzielnego eksperymentowania i około 30min na krótkie szkolenie. cms_edycja

12. Możliwość wyszukiwania informacji w serwisie

Wyszukiwarka we własnym serwisie to cenne źródło informacji o tym czego szukają nasi użytkownicy oraz czy nasz serwis jest poprawnie zorganizowany (im mniej szukania tym lepiej).

search1
search2

13. Serwis wielojęzyczny

Opracowaliśmy rozwiązanie dzięki któremu tworzenie serwisów wielojęzycznych jeszcze nigdy nie było takie proste! lang

14. Im więcej tym lepiej 🙂

Serwis CMS może tworzyć jednocześnie wiele osób, mogą one mieć takie same uprawnienia lub może istnieć specyficzna dla danej organizacji struktura. RAZEM RAŹNIEJ!

15. Poleć Znajomym

Twój serwis może żyć własnym życiem dzięki funkcji Poleć Znajomym, w ten sposób Twoi użytkownicy reklamują Twój serwis, czyż to nie wspaniałe?! send2friends

16. Integrację z Google Analytics

Google Analytics to potężne narzędzie analityczne, dzięki niemu można się dowiedzieć, ile osób odwiedza naszą stronę, kim te osoby są, i czym się charakteryzują. Narzędzie to pozwala gromadzić i prezentować różne dane począwszy od zainteresowań poprzez dane demograficzne, po informacje techniczne. google_analytics

17. SEO – Optymalizację strony pod kątem Google

To zabieg polegający na przedstawianiu treści na stronie internetowej w sposób jak najbardziej przyjazny dla Google i pozostałych wyszukiwarek. To pierwszy krok na drodze w pozycjonowaniu strony.

Możemy także zaprojektować Twoje logo, papier firmowy oraz stworzyć Twoją stronę firmową na Facebook, czy Google+.

To wszystko możesz otrzymać zamawiając u nas serwis CMS.

Zobacz nasz cennik